камера

R18 Training

Ті хто знають нас вже давно, напевно вже чули, що R18 – це простір можливостей. Однією з таких можливостей є змога до вдосконалення своїх творчих та професіональних навичок. Ми завжди намагаємося бути кращими за себе вчорашніх та впевнені, що це стосується більшості завітавших на цю сторінку людей. Наша група досвідчених і професіональних викладачів створила 4 унікальних курси, розраховані як на любителів так і на досвідчених майстрів своєї справи!

Курс "Студійне світло"

Переглянути

Для фотографів, бажаючих навчитися, систематизувати, закріпити свої знання та досвід у постановці світла та створенні візуального контенту.

камера

Курс "Відео та монтаж"

В розробці

Майстер-Клас "Натуральний кадр"

Переглянути

Для Початківців

R18Training – це школа, створена для всіх і кожного, незалежно від Вашого рівня володіння камерою чи студійним світлом. Ми пропонуємо курси як для досвідчених фотографів, бажаючих розширити рамки своїх можливостей так і для фотографів-початківців, які тільки починають свій шлях у заволодінні всіма тонкощами професіі.

Для Досвідчених фотографів

Ми дуже добре розуміємо, як в сучасному світі важливо постійно розвиватися та здобувати нові знання та навички. Саме для цього, ми створили курс для досвідченних фотографів, адже профі від аматора відрізняє, в першу чергу, жага до самовдосконалення. 

съемка видео

Відео-курс

Створюючи R18Studio, ми використали накопиченний роками досвід, щоб організувати ідеальний простір, для зйомки відео (починаючи від локацій, закінчуючи шумопоглинанням). Зважаючи на ці умови не меньш ніж на величезну кваліфікацію нашої групи викладачів, ми зрозуміли, що не дати можливості вам самим протестувати ці умови і навчитися навичкам професійного відеографа було б злочином. Саме тому, ми раді познайомити Вас з нашим Відео-курсом. 

Телефон

Телефон для связи с нами.

Email

Email для связи с нами.

Локация

Голосеевский проспект, 100/2, Киев, 03127