Гримерная комната

Аренда фотостудии

Гримерная Комната

гримерка

Гриммерная комната профессиональной студии R18Studio – пространство для создания образов для фотосессий и видеосъемок в Студии.

Комната рассчитана на шесть рабочих мест. Каждое место оснащено зеркалом, светом, розеткой. Для вашего комфорта и безупречного результата съемок, при необходимости, Студия также предоставляет в пользование фен для волос, отпариватель.

Стоимость аренды одного рабочего места – 100 гривен/час.

Одно рабочее место рассчитано на Модель и Мастера по визажу/прическе, то есть не более двух человек.

Всего рабочих мест — 6.

Забронировать зал

Вы можете посмотреть заполненность в календаре
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Забронировать

  Отзывы про нас

   5 star review  Студія, яка спонукає мою творчість! Нові зали просто знахідка!! Ідеальний сірий зал, в якому фотошедеври наче самі народжуються! Аква зал реально великого розміру! Зали зі звукоізоляцією, для запису відео! Все на будь який смак! Просто твори! Дуже дружній персонал!

   thumb Taras Gegelskiy
   16.12.2021

   5 star review  Сьогодні вперше для себе відкрила цю фотостудію. Все дуже сподобалось, привітність просто покорила. По нашому проханню надали вазу, скористатися реквізитом, який не призначений для загального користування. Привітний персонал з нотками гумору😉, якого часто не вистачає в студіях. Процвітання Вам та масштабування. А ми обов'язково повернемося ще для творчих реалізацій📸

   thumb Natalia Shkavron
   05.03.2021

   5 star review  Студія сподобалась. Сподобалось обладнання. Єдине зауваження - частина спалахів синхроніізована світлом, тож міняти світлову схему не дуже зручно, якщо треба виключати спалах на радіосинхронізаторі

   thumb Serg Gadzhilov
   25.02.2021

  Телефон

  Телефон для связи с нами.

  Email

  Email для связи с нами.

  Локация

  Голосеевский проспект, 100/2, Киев, 03127