Правила

ПРАВИЛА ПРОФЕСІЙНОЇ СТУДІЇ R18STUDIO

1.   ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Клієнт Студії бере у тимчасове користування (оренду) приміщення, обладнання, декорації і реквізит знімальноїзали.

1.2 Починаючи роботу в Студії, Клієнт погоджується з Правилами Студії та несе повну відповідальність за будь-які події, що відбуваються, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з Клієнтами, дії Клієнтів і т.д).

1.3 Всі учасники зйомок мають дотримуватися Правил, графіку оренди Студії та принципів добропорядності. Відвідувачі Студії мають дотримуватися графіку оренди Студії, що унеможливлює спричинення перешкод наступним Клієнтам у зайнятті орендованої ними Зали, гримерної кімнати. У разі спричинення таких перешкод Студія має право застосувати штрафні санкції до порушників графіку оренди та Правил Студії. В разі злісного порушення – в подальшому відмовити їм в оренді без пояснення причин.

1.4 Перебування малолітніх дітей в Студії дозволено тільки, якщо вони є учасниками зйомки. Відповідальність за поведінку дітей несуть супроводжуючі їх особи. В Студії немає дитячої кімнати.

1.5 Не забувайте речі, використані вами для зйомки. Щоб не створювати незручностей колегам, будь ласка, починайте збиратися завчасно!

2. ЗАМОВЛЕННЯ ОРЕНДИ (БРОНЮВАННЯ) ЗНІМАЛЬНОЇ ЗАЛИ

2.1 Замовлення оренди (бронювання) знімальної зали здійснюється: по телефону, при заповненні форми онлайн бронювання чи безпосередньо в Студії.

2.1.1 У випадку здійснення оренди (бронювання) онлайн, відправник онлайн-заявки на оренду отримає лист на вказаний ним адрес електронної пошти, що і слугує підтвердженням бронювання. Перевіряйте, будь ласка, електронну пошту.

2.1.2 Бронювання визнається дійсним після підтвердження Студією і отримання Клієнтом підтвердження бронювання.

2.2 Мінімальний час оренди зали/гримерної кімнати – 1 година, і не поділяється на менші проміжки часу. Відповідно, бронювання зали чи гримерної кімнати на півтори години є неможливим. Мінімальний час оренди зали Аквазона – 2 години. Тривалість зйомки при цьому складає 01 година 45 хвилин.

2.3 Часом початку оренди знімальної зали/гримерної кімнати вважається час, на котрий Клієнт оформив бронювання. Часом закінчення оренди вважається час, коли Клієнт залишає орендовану залу/гримерну кімнату (а не коли фактично закінчує зйомку).

2.4 До часу оренди зали входить час, необхідний Клієнту для

прибирання приміщення, приведення декорацій до початкового стану, повернення обладнання, реквізиту на місце збереження.

2.5 Продовження часу оренди можливе при відсутності наступного бронювання в графіку работи зали чи наступного Клієнта та оплачується у відповідності до актуального Прайсу.

2.6 Якщо Клієнт не залишив вчасно залу, що призвело до порушення графіку роботи зали та/чи затримки наступного Клієнта, він зобов’язується оплатити Студії час затримки в трьохкратному розмірі. 2.7 Замовлення, зробленні після 21:00 обробляються на наступний день із 09:00 ранку.

2.8 Оплачений час оренди, у випадку відміни, не переноситься. 2.9 Вартість оренди залів вказана при кількості учасників зйомки не більше 8-ми осіб. Якщо кількість учасників зйомки перевищує вісім осіб, вартість оренди збільшується на 50 гривень / 1 година – за кожного додаткового учасника.

3. ОПЛАТА ОРЕНДИ ЗНІМАЛЬНОЇ ЗАЛИ

3.1 Передоплата не повертається. Переконайтеся, будь ласка, у своєму намірі орендувати залу/гримерну кімнату перш, ніж оформляти бронювання. Дякуємо за свідомий вибір!

3.2 Оплата проводиться шляхом готівкового чи безготівкого розрахунку.

3.3 Бронювання від 3 годин та більше передбачає передоплату в розмірі 50% від вартості оренди.

3.4 Передоплата здійснюється на картку 5169 3305 1569 4930 на і’мя «Ніколаєв Павло Романович»

3.5 Передоплата повинна бути виконана в день оформлення заявки на бронювання Студії. 3.5 В призначенні платежу обов’язково повинні бути вказані: Прізвище та і’мя Клієнта, дата і час бронювання Студії.

3.6 Після внесення передоплати, будь ласка, повідомте Студію про це: відправте скріншот про успішно проведену оплату оренди на пошту r18studiomail@gmail.com

3.7 Оплата оренди проводиться до початку оренди зали безпосередньо Адміністратору Студії.

3.8 Продовження оренди оплачюється в момент продовження оренди зали безпосередньо Адміністратору Студії.

3.9 Вартість оренди залів/гримерної кімнати та обладнання визначена Прайсом Студії.

4. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ

4.1 В Студії й у всіх ії підсобних приміщеннях заборонюється:

4.1.1 курити, палити (в тому числі, електронні цигарки);

4.1.2 смітити, забруднювати стіни, підлогу, обладнання, декорації, реквізит;

4.1.3 ходити у вуличному взутті: взуття, в якому моделі будуть приймати участь у зйомці повинне бути сухим і чистим, не залишаючим забруднюючих плям та відбитків;

4.1.4 розпивати спиртні напої;

4.1.5 знімати фото і/або відео порнографічного характеру;

4.2 При зйомці фото і/або відео оголеної натури усі учасники зйомки повинні мати документи, підтверджуючі їх повноліття.

4.3 Якщо зйомка передбачає використання додаткових елементів декору та техніки – необхідне обов’язкове погодження з Адміністрацією Студії щодо таких предметів (їх кількість/розмір) завчасно на стадії оформлення оренди зали/гримерної кімнати. Декор, реквізит та техніка мають бути чистими, мати на собі наліпки, щоб не пошкодити підлогу, стіни Студії, та не можуть бути великих розмірів. Якщо Клієнт не узгодив цей момент з адміністрацією, Студія залишає за собою право відмовити у наданні послуг.

4.4. Використання масних речовин (наприклад, олії) у Студії заборонено. Якщо при зйомці використовується тональні засоби або жирний крем, просимо не сідати на меблі та не притулятись до стін. У разі пошкодження власності Студії, Клієнт повинен компенсувати збитки у розмірі, визначеному Студією.

4.5 У знімальних залах заборонюється вживати їжу. Виключеннями є випадки, коли іжа є об’єктом зйомки, Клієнт попередив Студію про таке, та порядок в Студії збережений.

4.6 Тварини допускаються до Студії тільки за попередньої домовленістю з Адміністратором. Відповідальність за збитки, причинені тваринами, покладаються на Клієнта. 

4.7 Все обладнання та реквізит Клієнта повинні знаходитися в орендованій Клієнтом залі.

4.8 Клієнт зобов’язується повернути обладнання, декорації та реквізит зали на місце постійного збереження, а приміщення залишити в порядку та чистоті. У випадку сильного безладу Адміністратор Студії має право зупинити зйомку до закінчення оренди та попросити Клієнта навести порядок у залі.

4.9 Адміністрація залишає за собою право не допускати в Студію та видаляти зі Студії осіб в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

4.10 Клієнт повинен переконатися у справності обладнання, декорацій, реквізита до початку зйомки. У випадку поломки студійного майна, Клієнт зобов’язується відшкодувати збитки в розмірі та об’ємі, встановленним адміністрацією Студії.

4.11 Заміна паперового чи тканьового фону проводиться за погодженням із Адміністратором Студії.

4.12 Адміністрація Студії НЕ несе відповідальність за особисті речі, котрі знаходяться в Студії під час зйомки та за забуті Клієнтами речі.

5. УМОВИ ВІДМІНИ ОРЕНДИ ТА ШТРАФНІ САНКЦІЇ

5.1 При відміні бронювання знімальної зали менше ніж за добу, з Клієнта стягується 50% вартості оренди. 5.2 При відміні бронювання знімальної зали в день оренди, з Клієнта стягується 100% вартості оренди. 5.3 У випадку відмови Клієнта від сплати штрафів, Адміністрація Студії залишає за собою право відмовити Клієнту в подальшій співпраці.

5.4 Адміністрація Студії залішає за собою право відмовити в оренді зали БЕЗ ПОЯСНЕННЯ ПРИЧИН.

5.5 Внесена передплата не повертаєтся. Див. пункт 3.1 цих Правил.

5.6 Клієнт, який не попередив Студію завчасно про відміну оренди зали, в подальшому співпрацює зі Студією лише по передоплаті, незалежно від кількості годин оренди.

6. КОМПЕНСАЦІЯ ЗБИТКІВ

6.1 Клієнт несе матеріальну відповідальність за обладнання, декорації, реквізит та орендовані приміщення. При нанесенні шкоди обладнанню, декораціям, реквізиту чи приміщенню Студії, Клієнт зобов’язується компенсувати вартість пошкоджень.

6.2 Клієнт зобов’язаний до початку оренди в присутності Адміністратора переконатися в справності та цілістності обладнання, декорацій, реквізиту. Якщо Клієнт виявив несправність чи пошкодження обладнання чи реквізиту, він зобов’язаний відразу сповістити про це Адміністратора Студії.

6.3 За порушення Правил Студії в частині заборони на куріння в знімальній залі, Клієнт сплачує штраф в розмірі 800 грн. 

6.4 За значні пошкодження фону Студія має право стягнути з Клієнта компенсацію з розрахунку 300 грн. за 1 пошкоджений метр фону.

6.5 За знаходження у залах із циклорамами у забруднюючому такі зали взутті, Клієнт сплачує штраф в розмірі 500 грн за кожного порушника порядку.

6.6 Відміна бронювання зали здійснюється виключно в письмовому вигляді через електронну пошту Студії – r18studiomail@gmail.com

7. ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ У ЗАЛІ АКВАЗОНА

7.1 Категорично забороняється використовувати сипучі, фарбувальні, масляні матеріали (в тому числі, нанесені на тіло і волосся), глітер, блискітки, пух, пір’я, без попереднього погодження із адміністрацією Студії.

7.2 Мінімальний час бронювання – 2 години. Тривалість зйомки складає 1 годину 45 хвилин. Зверніть увагу, що після сплину цього часу, Клієнти мають закінчити зйомку та покинути Залу.

7.3 Студія надає спеціально облаштоване приміщення та якісне обладнання для реалізації зйомок із використанням води. У вартість оренди зали не входить послуга асистента на зйомці.

Для того, щоб зйомка принесла виключно позитивні враження та результат, Фотограф, найнятий на таку зйомку, має мати досвід роботи із високошвидкісними спалахами! Результат залежить від кваліфікації та досвідченості Фотографа на такій на зйомці.

7.4 Під час перебування у залі Аквазона вам необхідно пам’ятати про обережність та техніку безпеки, так як в цій залі знаходяться не тільки дороге устаткування, але і високопотужні електричні прилади. Учасники зйомки повинні пройти попередній інструктаж щодо роботи у залі Аквазона до початку зйомки. Застереження: знімати спалахи із місця їх закріплення на стінах суворо забороняється!

7.5. Студія просить Моделей, що фотографується у залі Аквазона, завчасно взяти із собою у Студію: банні халат та рушник, капці, фен.