Аквахол

Діє знижка 50% на час воєнного стану

Аква Хол

Фотостудия с водой

Зала Аква Хол професійної студії R18Studio – сучасна локація для втілення зйомок із використанням води.
У Залі немає вікон, а отже джерел природнього світла. Оренда фотостудії від двох годин.

Аква Хол оснащений:
• постійним світлом
• системою душової подачі води зі стелі,
• стінами чорного кольору,
• фальшпідлогою, що імітує темну деревину, та не затримує воду на поверхні.

Розміри зали – 45м²

Висота стелі – 4 метри

Вартість оренди зали – 750 гривень/2 години

Вартість оренди зали з 21:00 до 9:00 – Неможлива через комендантську годину

(Вартість вказана з урахуванням знижки 50% на час воєнного стану)

  Особливості роботи у залі Аква Хол:

 1. Категорично забороняється використовувати сипучі, фарбувальні, масляні матеріали (в тому числі, нанесені на тіло і волосся), глітер, блискітки, пух, пір’я, без попереднього погодження із адміністрацією Студії.
 2. Мінімальний час оренди студії – 2 години. Тривалість зйомки складає 1 годину 45 хвилин. Зверніть увагу, що після сплину цього часу, Клієнти мають закінчити зйомку та покинути Залу.
 3. Студія надає спеціально облаштоване приміщення та якісне обладнання для реалізації зйомок із використанням води. У вартість оренди зали не входить послуга асистента на зйомці.

Для того, щоб зйомка принесла виключно позитивні враження та результат, Фотограф, найнятий на таку зйомку, має мати досвід роботи із високошвидкісними спалахами! Результат залежить від кваліфікації та досвідченості Фотографа на такій на зйомці.

Заміна джерел світла на постійне для запису відео: +300 гривень до вартості оренди. Попередьте студію про це завчасно, на стадії бронювання зали.

 1. Під час перебування у залі Аква Хол вам необхідно пам’ятати про обережність та техніку безпеки, так як в цій залі знаходяться не тільки дороге устаткування, але і високопотужні електричні прилади.

Учасники зйомки повинні пройти попередній інструктаж щодо роботи у залі Аква Хол до початку зйомки. Застереження: знімати спалахи із місця їх закріплення на стінах суворо забороняється!

 1. Студія просить Моделей, що фотографуються у залі Аква Хол, завчасно взяти із собою у Студію: банні халат та рушник, капці.

Забронювати залу

Для оренди фотостудії
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Забронировать

  Відгуки про нас

   5 star review  Суперова студія! Є все, що необхідно для роботи. Персонал - привітні, приємні в спілкуванні люди ) Рекомендую!

   thumb Romunas So
   22.02.2022

   5 star review  Студія сподобалась. Сподобалось обладнання. Єдине зауваження - частина спалахів синхроніізована світлом, тож міняти світлову схему не дуже зручно, якщо треба виключати спалах на радіосинхронізаторі

   thumb Serg Gadzhilov
   25.02.2021

   5 star review  Вже більше двох років знімаю в r18 та рекомендую клієнтам. В той час, коли більшість студій створюються людьми для бізнесу, r18 створена фотографами, котрі обрали найякісніше світло та аксесуари, що є великою перевагою над іншими. Циклорама то любов ❤️ Дружні та ввічливі. Для новачків особливо крутим є те, що можна порадитися з акулами в сфері фотографії.

   thumb Serik Serikov
   08.02.2021

  Телефон

  Телефон для зв’язку з нами.

  Email

  Email для зв’язку з нами.

  Локація

  Голосіївський проспект, 100/2, Київ, 03127