Аквахол

Діє знижка 50% на час воєнного стану

Аква Хол

Фотостудия с водой

Зала Аква Хол професійної студії R18Studio – сучасна локація для втілення зйомок із використанням води.
У Залі немає вікон, а отже джерел природнього світла. Оренда фотостудії від однієї години.

Також радимо вам орендувати годину гримерки для того щоб ви могли спокійно підготуватися до зйомки, перевдягнутися, висушити волосся після зйомки.

Аква Хол оснащений:
• постійним світлом
• системою душової подачі води зі стелі,
• стінами чорного кольору,
• фальшпідлогою, що імітує темну деревину, та не затримує воду на поверхні.

Розміри зали – 45м²

Висота стелі – 4 метри

Вартість оренди зали – 500 гривень/година

Вартість оренди зали з 21:00 до 9:00 – Неможлива через комендантську годину

(Вартість вказана з урахуванням знижки 50% на час воєнного стану)

  Особливості роботи у залі Аква Хол:

 1. Категорично забороняється використовувати сипучі, фарбувальні, масляні матеріали (в тому числі, нанесені на тіло і волосся), глітер, блискітки, пух, пір’я, без попереднього погодження із адміністрацією Студії.
 2. Мінімальний час оренди студії – 1 години. Тривалість зйомки складає 55 хвилин. Зверніть увагу, що після сплину цього часу, Клієнти мають закінчити зйомку та покинути Залу.
 3. Студія надає спеціально облаштоване приміщення та якісне обладнання для реалізації зйомок із використанням води. У вартість оренди зали не входить послуга асистента на зйомці.

Для того, щоб зйомка принесла виключно позитивні враження та результат, Фотограф, найнятий на таку зйомку, має мати досвід роботи із високошвидкісними спалахами! Результат залежить від кваліфікації та досвідченості Фотографа на такій на зйомці.

 1. Під час перебування у залі Аква Хол вам необхідно пам’ятати про обережність та техніку безпеки, так як в цій залі знаходяться не тільки дороге устаткування, але і високопотужні електричні прилади.

Учасники зйомки повинні пройти попередній інструктаж щодо роботи у залі Аква Хол до початку зйомки. Застереження: знімати спалахи із місця їх закріплення на стінах суворо забороняється!

 1. Студія просить Моделей, що фотографуються у залі Аква Хол, завчасно взяти із собою у Студію: банні халат та рушник, капці.

Забронювати залу

Для оренди фотостудії
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Забронировать

  Відгуки про нас

   5 star review  Чудова студія і дуже приязні адміни :)

   thumb Anna Gorbenko
   20.02.2022

   5 star review  Сьогодні вперше для себе відкрила цю фотостудію. Все дуже сподобалось, привітність просто покорила. По нашому проханню надали вазу, скористатися реквізитом, який не призначений для загального користування. Привітний персонал з нотками гумору😉, якого часто не вистачає в студіях. Процвітання Вам та масштабування. А ми обов'язково повернемося ще для творчих реалізацій📸

   thumb Natalia Shkavron
   05.03.2021

   5 star review  Студія сподобалась. Сподобалось обладнання. Єдине зауваження - частина спалахів синхроніізована світлом, тож міняти світлову схему не дуже зручно, якщо треба виключати спалах на радіосинхронізаторі

   thumb Serg Gadzhilov
   25.02.2021

  Телефон

  Телефон для зв’язку з нами.

  Email

  Email для зв’язку з нами.

  Локація

  Голосіївський проспект, 100/2, Київ, 03127