Сіра зала

Діє знижка 50% на час воєнного стану

Сіра Зала

Фотостудия с окнами

Сіра зала професійної фотостудії R18Studio –простора локація із вікнами, створена у мінімалістичному стилі. Стіни зали пофарбовані у вісімнадцятивідсотковий сірий колір, що забезпечує вірно визначений технікою баланс білого кольору у кадрі. Частина стіни фактурна –аутентично цегляна. Фактурна світла підлога сірого кольору. Оренда фотостудії від однієї години.

Вікна вздовж однієї із стін дають можливість знімати із природнім світлом. Матове покриття вікон забезпечує ефект фрострам, тобто – розсіює природнє світло, перетворюючи його на м’яке джерело освітлення зали. Є можливість закрити вікна шторами блекаут. Підвіконня вимощені темною плиткою. Зала оснащена імпульсним світлом топового шведського бренду Profoto (трьома головами – за замовчуванням).

серый зал фотостудии киев

Розміри зали – 64м²

Висота стелі – 4 метри

Вартість оренди зали – 250 гривень/година

Вартість оренди зали з 21:00 до 9:00 – Неможливо через комендантську годину

(Вартість вказана з урахуванням 50% знижки на час воєнного стану)

Забронювати залу

Оренда фотостудії в Києві
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Забронювати

  Відгуки про нас

   5 star review  Студія сподобалась. Сподобалось обладнання. Єдине зауваження - частина спалахів синхроніізована світлом, тож міняти світлову схему не дуже зручно, якщо треба виключати спалах на радіосинхронізаторі

   thumb Serg Gadzhilov
   25.02.2021

   5 star review  Суперова студія! Є все, що необхідно для роботи. Персонал - привітні, приємні в спілкуванні люди ) Рекомендую!

   thumb Romunas So
   22.02.2022

   5 star review  Сьогодні вперше для себе відкрила цю фотостудію. Все дуже сподобалось, привітність просто покорила. По нашому проханню надали вазу, скористатися реквізитом, який не призначений для загального користування. Привітний персонал з нотками гумору😉, якого часто не вистачає в студіях. Процвітання Вам та масштабування. А ми обов'язково повернемося ще для творчих реалізацій📸

   thumb Natalia Shkavron
   05.03.2021

  Телефон

  Телефон для зв’язку з нами.

  Email

  Email для зв’язку з нами.

  Локація

  Голосіївський проспект, 100/2, Київ, 03127