Сіра зала

Сіра Зала

Фотостудия с окнами

Сіра зала професійної фотостудії R18Studio –простора локація із вікнами, створена у мінімалістичному стилі. Стіни зали пофарбовані у вісімнадцятивідсотковий сірий колір, що забезпечує вірно визначений технікою баланс білого кольору у кадрі. Частина стіни фактурна –аутентично цегляна. Фактурна світла підлога сірого кольору. Оренда фотостудії від однієї години.

Вікна вздовж однієї із стін дають можливість знімати із природнім світлом. Матове покриття вікон забезпечує ефект фрострам, тобто – розсіює природнє світло, перетворюючи його на м’яке джерело освітлення зали. Є можливість закрити вікна шторами блекаут. Підвіконня вимощені темною плиткою. Зала оснащена імпульсним світлом бренду Godox (трьома головами – за замовчуванням).

серый зал фотостудии киев

Розміри зали – 64м²

Висота стелі – 4 метри

Вартість оренди зали – 500 гривень/година

Вартість оренди зали з 21:00 до 9:00 – Неможливо через комендантську годину

 

Забронювати залу

Оренда фотостудії в Києві




  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Забронювати

  Відгуки про нас

   5 star review  Суперова студія! Є все, що необхідно для роботи. Персонал - привітні, приємні в спілкуванні люди ) Рекомендую!

   thumb Romunas So
   22.02.2022

   5 star review  Вже більше двох років знімаю в r18 та рекомендую клієнтам. В той час, коли більшість студій створюються людьми для бізнесу, r18 створена фотографами, котрі обрали найякісніше світло та аксесуари, що є великою перевагою над іншими. Циклорама то любов ❤️ Дружні та ввічливі. Для новачків особливо крутим є те, що можна порадитися з акулами в сфері фотографії.

   thumb Serik Serikov
   08.02.2021

   5 star review  Сьогодні вперше для себе відкрила цю фотостудію. Все дуже сподобалось, привітність просто покорила. По нашому проханню надали вазу, скористатися реквізитом, який не призначений для загального користування. Привітний персонал з нотками гумору😉, якого часто не вистачає в студіях. Процвітання Вам та масштабування. А ми обов'язково повернемося ще для творчих реалізацій📸

   thumb Natalia Shkavron
   05.03.2021

  Телефон

  Телефон для зв’язку з нами.

  Email

  Email для зв’язку з нами.

  Локація

  Голосіївський проспект, 100/2, Київ, 03127