Професійна студія R18Studio

Відео хол

Відео Хол

Зал для съемки видео

Зала Відео Холл професійної студії R18Studio – сучасна простора локація для зйомок відео із якісним звуком. Інтерв’ю, реклама, відеоблоги, контент для соцмереж, акторські візитівки та інші ваші ідеї можливо реалізувати у технічно облаштованій, спеціальній локації у Києві. У Залі немає вікон, а отже джерел природнього світла. Натомість, Зала укомплектована постійним світлом: двома LED-стріпбоксами Godox і LED-моноблоком Godox.

съемка видео

Зала Відео Хол оснащена:
• акустичними матами на стелі для гасіння ефекту реверберації (ехо),
• підлога застелена темним ковроліном,
• чорні стіни вкриті м’якими плитами із вспіненого акустичного матеріалу, які допомагають скоригувати акустику у залі та мають приємний вигляд

• встановлені подвійні двері.

 

зал для интервью

Розміри зали – 50м²

Висота стелі – 4 метри

Вартість оренди зали – 600 гривень/година

Вартість оренди зали з 21:00 до 9:00 – Неможлива через комендантську годину

Швидкість інтернету в залі – до 1 Гбіт/с

 

Відеографів часто спіткає проблема неякісного звуку при створенні відеоконтенту. Недоліки зображення можливо виправити у постпроцесінгу, але скорегувати звук набагато складніше, а іноді – неможливо.

Професійна студія R18Studio надає можливість створювати відеоконтент із якісним звуком (без ехо і сторонніх шумів) в унікальних залах.

Забронювати залу

Ви можете переглянути заповненість у календарі
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Забронювати

  Відгуки про нас

   5 star review  Вже більше двох років знімаю в r18 та рекомендую клієнтам. В той час, коли більшість студій створюються людьми для бізнесу, r18 створена фотографами, котрі обрали найякісніше світло та аксесуари, що є великою перевагою над іншими. Циклорама то любов ❤️ Дружні та ввічливі. Для новачків особливо крутим є те, що можна порадитися з акулами в сфері фотографії.

   thumb Serik Serikov
   08.02.2021

   5 star review  Чудова студія і дуже приязні адміни :)

   thumb Anna Gorbenko
   20.02.2022

   5 star review  Студія сподобалась. Сподобалось обладнання. Єдине зауваження - частина спалахів синхроніізована світлом, тож міняти світлову схему не дуже зручно, якщо треба виключати спалах на радіосинхронізаторі

   thumb Serg Gadzhilov
   25.02.2021

  Телефон

  Телефон для зв’язку з нами.

  Email

  Email для зв’язку з нами.

  Локація

  Голосіївський проспект, 100/2, Київ, 03127