Професійна студія R18Studio

Відео хол

Діє знижка 50% на час воєнного стану

Відео Хол

Зал для съемки видео

Зала Відео Холл професійної студії R18Studio – сучасна простора локація для зйомок відео із якісним звуком. Інтерв’ю, реклама, відеоблоги, контент для соцмереж, акторські візитівки та інші ваші ідеї можливо реалізувати у технічно облаштованій, спеціальній локації у Києві. У Залі немає вікон, а отже джерел природнього світла. Натомість, Зала укомплектована постійним світлом: двома LED-стріпбоксами Godox і LED-моноблоком Godox.

съемка видео

Зала Відео Хол оснащена:
• акустичними матами на стелі для гасіння ефекту реверберації (ехо),
• підлога застелена темним ковроліном,
• чорні стіни вкриті м’якими плитами із вспіненого акустичного матеріалу, які допомагають скоригувати акустику у залі та мають приємний вигляд

• встановлені подвійні двері.

 

зал для интервью

Розміри зали – 50м²

Висота стелі – 4 метри

Вартість оренди зали – 300 гривень/година

Вартість оренди зали з 21:00 до 9:00 – Неможлива через комендантську годину

(Вартість вказана з урахуванням 50% знижки на час воєнного стану)

Швидкість інтернету в залі – до 1 Гбіт/с

 

Відеографів часто спіткає проблема неякісного звуку при створенні відеоконтенту. Недоліки зображення можливо виправити у постпроцесінгу, але скорегувати звук набагато складніше, а іноді – неможливо.

Професійна студія R18Studio надає можливість створювати відеоконтент із якісним звуком (без ехо і сторонніх шумів) в унікальних залах.

Забронювати залу

Ви можете переглянути заповненість у календарі
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  Забронювати

  Відгуки про нас

   5 star review  Сьогодні вперше для себе відкрила цю фотостудію. Все дуже сподобалось, привітність просто покорила. По нашому проханню надали вазу, скористатися реквізитом, який не призначений для загального користування. Привітний персонал з нотками гумору😉, якого часто не вистачає в студіях. Процвітання Вам та масштабування. А ми обов'язково повернемося ще для творчих реалізацій📸

   thumb Natalia Shkavron
   05.03.2021

   5 star review  Вже більше двох років знімаю в r18 та рекомендую клієнтам. В той час, коли більшість студій створюються людьми для бізнесу, r18 створена фотографами, котрі обрали найякісніше світло та аксесуари, що є великою перевагою над іншими. Циклорама то любов ❤️ Дружні та ввічливі. Для новачків особливо крутим є те, що можна порадитися з акулами в сфері фотографії.

   thumb Serik Serikov
   08.02.2021

   5 star review  Студія, яка спонукає мою творчість! Нові зали просто знахідка!! Ідеальний сірий зал, в якому фотошедеври наче самі народжуються! Аква зал реально великого розміру! Зали зі звукоізоляцією, для запису відео! Все на будь який смак! Просто твори! Дуже дружній персонал!

   thumb Taras Gegelskiy
   16.12.2021

  Телефон

  Телефон для зв’язку з нами.

  Email

  Email для зв’язку з нами.

  Локація

  Голосіївський проспект, 100/2, Київ, 03127